Firmamız

Düz demir

1983 Yılında Demircioğulları Ticaret olarak tüccarlık faaliyetine başlayan müessesemiz 1992 yılında kurumsallaşarak DEMİRCİOĞULLARI DEMİR ÇELİK SANAYİ İNŞAAT VE TİCARET LTD. ŞTİ. Ünvanı'nı alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz ; demir çelik sektöründe 1955 ‘den beri var olan ailenin üçüncü kuşakları tarafından yönetilmektedir. Aile Konya eşrafı tarafından Demircizadeler olarak bilinmektedir.

 

Demircioğulları ; demir çelik sektörü dışında inşaat müteahhitliği , kooperatifçilik alanında da faaliyet göstermektedir. Alanya , İzmir ve Konya'da birçok site ve işyerlerini başarıyla bitirip hak sahiplerine teslim eden şirketimiz , sağlık alanında'da hak sahiplerine teslim etmiştir.
 

Yıllardır Konya ekonomisine katkı sağlamaya çalışan şirketimiz , istikrarlı satış politikası ve müşterisine vermiş olduğu güvenle demir çelik sektörünün gözde firmaları arasındadır.
 

Bütün ebatlarda en seri hizmeti bir süper market anlayışıyla benimseyen şirketimiz bir tondan bin tona kadar olan siparişleri günü birlik müşterilerine teslim etmektedir. Larende demirciler sitesinde 1.000 metrekare kapalı alanda ticari faaliyetlerini sürdüren şirketimiz 3'üncü organize sanayi bölgesinde 20.000 metrekare yer talebinde bulunmuştur. Köklü geçmişi tecrübesi ve deneyimiyle Türkiye çapında tanınan şirketimiz, büyük bir stok gücüne sahip bulunmaktadır. Tüm mamullerimiz T.S.E. ve İSO kalite belgelerine sahiptir.
 

Müşterilerimizle bire bir diyaloğu şirket politikası olarak benimseyen firmamız güler yüzlü personeli ile tüm Konya‘nın ve müşterilerinin her daim hizmetinde olacaktır.

 

VİZYONUMUZ;

Kendi kendini yöneten ilkeli ve itibarlı Türkiye çapında bir marka olmak.

 

MİSYONUMUZ;

Müşterisine mutluluk,

Çalışanlarına refah,

Hakkaniyet ve adalet ilkeleri ile çalışan, gerektiğinde dirayetle haklarını savunan,

Ülke ekonomisine katkı sağlayan,

Maliyet, verimlilik ve kalite ile rekabet avantajı sağlayan, doğayı koruyan ve saygı duyan bir kurum olmak.